Doprava je krev ekonomiky, my jsme

Objednávka

Jak se registrovat

Pokud máte zájem stát se uživatelem databanky RAALTRANS, musíte mít požadované programové vybavení (RAALTRANS Editor, RAAL Android), které si můžete objednat na této stránce. Dodavatelem je firma Firma ComArr byla vybrána k technické realizaci informačního systému databanky RAALTRANS. Od jeho nasazení garantuje firma ComArr jak správnou funkci centra RAALTRANS po stránce technického a programového vybavení, tak i správnou funkci vybavení dodaného jednotlivým uživatelům.

Dále je firma dodavatelem programového vybavení pro uživatele databanky a pro zájemce též dodavatelem veškeré potřebné techniky. Firma ComArr však není žádným způsobem zodpovědná za data v systému poskytovaná (ta jsou plně v kompetenci firmy RAALTRANS, případně zadávajících uživatelů).

Pro snížení rizika nedorozumění ještě uveďme, že s firmou ComArr se uživatel setkává pouze při připojování do systému (a při případných problémech se spojením), zatímco provoz databanky a s ním související provozní poplatky jakož i pravidla pro zadávání dat do systému jsou plně v kompetenci firmy RAALTRANS.
ComArr, s r.o.
Databanku RAALTRANS je možné využívat na operačních systémech Windows a Android.

Pokud si nejste jisti výběrem verze nebo potřebujete další informace neváhejte využít dispečink naší společnosti na telefonech:

 • +420 495 217 481-2
 • +420 495 217 281-2
 • případně e-mail: info@raal.cz
Objedávka online

Postup pro zdárnou registraci do databanky RAALTRANS

 1. Vyplňte on-line objednávku.
 2. Po akceptaci objednávky je vám zaslán CD disk  s programem (windows instalace) nebo e-mail s pokyny instalace RAAL Android. Váš přístup do databanky bude aktivován po odeslání přiložené Smlouvy o poskytování dopravních informací spolu s výpisem z OR (ŽL, Koncesní listina) na  e-mailovou adresu info@raal.cz.
 3. Za přístup do databanky RAALTRANS Vám bude za každý měsíc zpětně fakturována paušální cena dle verze Vašeho programu.
  Pořízení programového vybavení  

Verze

Cena základního programu Windows nebo Android

Modul Kilometrovník pouze pro Windows

Modul Android rozšíření Windows verze (1 přístup)

Měsíční paušální cena za služby databanky RAALTRANS

Verze „VNITRO CZ“ zahrnuje nabídky začínající a končící v České republice.Vnitro CZ 3 900,- 1 000,- 3 600,- 500,-
Verze „ČESKOSLOVENSKO“ slučuje „VNITRO CZ“ a „VNITRO SK“ včetně pohybu mezi ČR a SK.Československo 5 900,- 1 000,- 3 600,- 600,-
Verze „EURO“ umožňuje zadávat a prohlížet mezinárodní nabídky mimo nabídek začínajících a končících v České republice.Euro 7 900,- 2 000,- 3 600,- 880,-
Verze „GLOBAL“ umožňuje zadávat a prohlížet veškeré nabídky vnitrostátní i mezinárodní.Global 8 900,- 2 000,- 3 600,- 880,-
Při zakoupení druhé a další licence základního programového vybavení RAALTRANS a modulu Kilometrovník je poskytována sleva na pořízení od výše 25%.
Jako nový zákazník máte možnost využít  30 denního zkušebního provozu. Po uplynutí této doby se můžete rozhodnout, zda si zakoupíte licenci softwaru RAALTRANS a budete databanku využívat i nadále.
Uvedené ceny jsou bez DPH a zahrnují single verzi (provoz na 1 zařízení Windows, případně Android). Ceník síťových verzí rádi zašleme e-mailem nebo sdělíme telefonicky na čísle +420 466 889 221.
Modul Android je možné objednat maximálně v počtu přístupů shodném se síťovou licencí windows programu RAALTRANS Editor.
Verze s Kilometrovníkem umožňují:
 • Prohlížení vybrané trasy včetně výpočtu nákladů, času jízdy a mýtného.
 • Zobrazit přehledný itinerář vypočtené trasy.
 • Orientační výpočet mýtného v Česku, Slovensku, Polsku, Německu, Rakousku Maďarsku a Švýcarsku.
 • Výpočet přejezdů a dokládek

Program Android lze zakoupit buď jako samostatný software nebo jako modul pro Windows program RAALTRANS Editor verze 9 a vyšší. Cena rozšíření o modul Android je pro současné uživatele 3 600,- + poplatek za upgrade programu RAALTRANS Editor na verzi 9. Funkce programů pro platformu Windows a Android nejsou totožné. Aktivace programu RAALTRANS Editor verze 9 je podmíněna uzavřením nové Smlouvy o poskytování dopravních informací se společností RAALTRANS a.s. Náhled vzoru smlouvy ZDE.

 

Objedávka online

Upgrade programu:

Pokud již vlastníte RAALTRANS Editor a chcete upgrade na nejnovější verzi, tak ceny jsou následující:

Upgrade programu RAALTRANS Editor (Windows):

pro verze RAALTRANS Editor v4, v5 a v6............................... 3 150,- Kč
pro verze RAALTRANS Editor 7 ............................................ 2 150,- Kč
pro verze RAALTRANS Editor 8 a vyšší .................................. 1 150,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH. Ceny jsou za "modernizační" upgrade, tzn. pouze novější verze bez rozšířené funkčnosti.

Aktivace programu RAALTRANS Editor verze 9 je podmíněna uzavřením nové Smlouvy o poskytování dopravních informací se společností RAALTRANS a.s. Náhled vzoru smlouvy ZDE.

V případě zájmu o zakoupení jiné verze než kterou užíváte, lze tuto získat za rozdíl cen verzí plus poplatek za upgrade na nejnovější verzi programů. Konkrétní částku vám rádi sdělíme telelefonicky na čísle +420 466 889 221

Pokud již přesně víte, co chcete objednat, použijte náš elektronický formulář. V případě jakýchkoliv nejasností se obraťte na obchodně-technickou podporu firmy ComArr, s r.o. telefonicky (+420 466 889 221) nebo e-mailem (info@raal.cz).

Technické vybavení pro RAALTRANS Editor

 • operační systém Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • volné místo na pevném disku min. 200 MB
 • velikost operační paměti v závislosti na verzi Windows - doporučená velikost pro Windows
 • povolení programu RAALTRANS na bráně firewall (při spuštění síťové verze a při přenosu dat u všech verzí)
 • počítač má nainstalovány síťové protokoly TCP/IP a funkční připojení k Internetu.
 • u síťové verze počítačová síť se serverem Windows 2003/2008/2012, Windows 7/8/10
 • při instalaci a užívání programu musí být uživatel vybaven přístupovými právy do zvolených adresářů v plném rozsahu (zápis i čtení – tato práva určuje správce sítě).

Technické vybavení pro RAAL Android

 • operační systém Android 4.1 a vyšší
 • funkční připojení k internetu